Miło nam, że tutaj zaglądasz

Przemysł kosmetyczny od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Manicure i pedicure stanowią ogromny sektor branży beauty, w którym cały czas pojawiają się nowe metody i sposoby na uzyskanie idealnego i wyjątkowego zdobienia.

Techniką, która ostatnimi czasy podbija serca stylistek na całym świecie jest Airbrushing – metoda polegająca na aplikacji lakieru na płytkę paznokcia za pomocą aerografu. Oferuje ona ogromne możliwości tworzenia różnorodnych kompozycji, w celu uwolnienia drzemiących w stylistce pokładów kreatywności. Aerograf pozwala wykonać zarówno idealne, gładko przechodzące między odcieniami ombre, jak i wyraźne, ostre i precyzyjne wzory.

Poznaj bogatą ofertę marki OneAirProfessional

OneAir 73 Ostrza - Клинки

Czym jest OneAir Professional?

Marka OneAir Professional to wyraz pasji i zamiłowania do tworzenia nowych – ekonomicznych, wydajnych i jakościowych produktów, które pozwalają kreować niepowtarzalne i spektakularne stylizacje. Znając warunki pracy w salonach kosmetycznych firma stworzyła farbki, które są gotowe do użycia, więc stylistka może skupić się na pracy, nie tracąc czasu na rozrabianie barwnika.

Co nam w duszy gra?

Naszą misją jest dzielenie się profesjonalną wiedzą, technikami i produktami, które urozmaicą i wzbogacą ofertę salonów kosmetycznych w Polsce. Choć marka OneAir Professional powstała w Rosji, dziś podbija serca użytkowniczek na całym świecie. Stoi za nią szeroka gama produktów wysokiej jakości, których użytkowanie jest intuicyjne, proste i ekonomiczne. Kolory farbek można dowolne mieszać, aby uzyskiwać niepowtarzalne kolory. OneAir Professional to jedynie certyfikowane produkty – zarejestrowane i bezpieczne dla skóry i płytki paznokcia.

Oferta skierowana do Twoich potrzeb

Mamy w asortymencie aż 77 kolorów, na które składa się 6 palet – bazowa, nude, neony, candy, perłowa oraz kameleon. W ofercie znajdują się również szablony do aerografu oraz zeszyt do przechowywania szablonów, akcesoria i materiały do wzorów, pęsety wspomagające nanoszenie szablonów, wodoodporne fartuchy. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki OneAir Professional w Polsce. Zakupy u nas to gwarancja bezpieczeństwa.