oneairprofessional

Hokus pokus, czary mary! Czy ten kolor był nowy? Bo przecież jest stary…

dobloga
screenshot 20220126 211140 com.android.chrome edit 698762778048582

Malujemy! Ach ten nasz aerograf, takie małe fajne cudo z samymi zaletami, nie trzeba otwierać setek słoiczkow z paintami, posiadać trzydziestu pędzelków z różnym włosiem, mamy nasze farbki OneAir, cudny pistolet Legendair i to do pełni szczęścia nam wystarczy genialny pomysł na paznokcie! I oto on! Zamarzyło nam się błękitne niebo, zachodzące słońce w kolorach krwistej czerwieni i słodkiej pomarańczy, zielona trawka, przechodząca w dali w ciemny błotny kolor – wizja jest! Zatem do dzieła! Wprawiamy pistolet w ruch, pierwsze krople trafiają do bębenka, czysta radość malowania, pierwsze zarysy – aerograf tworzy naszą wymarzoną stylizację i nagle tracimy grunt pod pazmokciem! Koniec zielonej farby! Czy trzeba usunąć małe dzieło sztuki? Absolutnie nie! 

Może jeszcze tego nie wiesz, ale już pędzę do Ciebie z pomocą 🙂 wszystkie farby możesz mieszać ze sobą! To nic, że zabrakło zielonej farbki jeśli pod ręką masz ten cudowny błękit i słoneczny żółty kolor! Do bębenka aerografu wystarczy parę kropli niebieskiego, parę żółtego – dozujesz w proporcjach tak, aby otrzymać upragniony kolor zieleni, dodatkowo używając bieli lekko go rozbielisz do jasno zielonego przez seledyn i miętę, zaś dodając do aerografu odrobinkę czarnego – otrzymasz ciemno zielony, wręcz błotny kolor. I tak właśnie jest z naszymi farbami OneAir – zawsze możesz mieszać ze sobą kolory, mogą być to opcje dwóch, trzech a nawet więcej kolorów – mieszaj je tak, aby uzyskany kolor był w pełni satysfakcjonujący dla Ciebie! 

Zatem gdy już stworzyłaś swój piękny pejzaż, zabezpiecz go dobrze i ciesz się pięknym manicure do nawet siedmiu tygodni.