oneairprofessional

Nowa definicja farbek do malowania paznokci

blogg

Nowa definicja farbek do malowania paznokci

Zestaw farbek oneairprofessional

Sam aerograf – choć to element niezwykle istotny – jest jedynie narzędziem, które służy do aplikowania produktu na płytkę paznokcia. Natomiast farbki do paznokci odpowiadają za szybkość pracy, zakres możliwych do wykonania stylizacji, uzyskany efekt i trwałość. 

Uniwersalność w każdym calu

Aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, paleta barw oferowanych przez OneAir Professional to aż 77 kolorów w sześciu kategoriach: Nude, Candy, Kameleon, Baza, Neon, Perła. Kolory można dowolnie ze sobą mieszać bezpośrednio w aerografie. Dzięki temu użytkowanie jest wygodne i nie wymaga zastosowania dodatkowych naczyń czy elementów konstrukcyjnych. 

Farbki do malowania z serii Baza dostępne są w dwóch wariantach objętościowych – 10 i 20 ml. Większe opakowanie to doskonałe rozwiązanie dla osób, które często pracują z aerografem. Przy regularnym stosowaniu 20 ml może wystarczyć nawet na 8 – 12 miesięcy pracy. Dzięki niezwykłej uniwersalności, farbki nie potrzebują specjalnie dedykowanych baz i top coat’ów.

Zestaw farbek oneairprofessional

Kiedy czas ma znaczenie… 

Farbki do paznokci od OneAir Professional to produkt o szybkoschnącej formule, a ich drobnoziarnista formuła pozwala na wykorzystanie w pracy z aerografem dyszy o dowolnej średnicy. Krótki czas wysychania farbek osiągnięto dzięki połączeniu techniki airbrushingu ze starannie skomponowaną formułą. Krótki czas schnięcia farbek pozwala na zredukowanie oczekiwania pomiędzy aplikowaniem kolejnych warstw lub kolorów.

Dodatkowo, farbki OneAir Professional są gotowe do użycia zaraz po otwarciu – bez konieczności rozcieńczania ich w specjalnym płynie. Wystarczy zaaplikować produkt do aerografu i rozpocząć pracę. Gotowa do użytku formuła nie wyklucza możliwości rozcieńczania farbek. Farbki do malowania paznokci można wymieszać z alkoholem. Należy jednak pamiętać, że proces ten, ze względu na zawartość wody w niektórych rozcieńczalnikach (np. wódce), może wpłynąć na czas wysychania.

Zestaw farbek oneairprofessional

Ważne jest to, co masz w środku

Bezpieczeństwo powinno być priorytetem każdego producenta, którego wyroby mają styczność z ciałem konsumenta, dlatego farbki do paznokci OneAir Professional nie zawierają szkodliwych dodatków mogących powodować reakcje alergiczne. Produkty są zarejestrowane i posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa.

W składzie farbek do malowania paznokci znajdują się dodatki klejące, które pozwalają na idealne przyleganie lakieru do przygotowanej uprzednio płytki paznokcia, aż do czasu usunięcia wzoru.

Farbki OneAir Professional to jedne z najlepszych na rynku. Nie mają sobie równych jeśli chodzi o ilość dostępnych kolorów

Zestaw farbek oneairprofessional

Jakość prosto od OneAir Professional 

Farbki do malowania paznokci są bezpieczne, szybko wysychają i utrzymują się na paznokciu aż do całkowitego usunięcia powłoki, jednak ich funkcja nie ogranicza się jedynie do zabiegu w salonie kosmetycznym. Dłonie, a co za tym idzie – paznokcie, są eksploatowane i wystawiane na działanie różnych warunków.

Choć woda, temperatury i zanieczyszczenia nie wpłyną negatywnie na utrzymanie się stylizacji, tak promienie słoneczne mogą powodować blaknięcie koloru. Produkty OneAir Professional posiadają pigmenty odporne na działanie promieniowania UV, dzięki czemu nie blakną nawet na intensywnym nasłonecznieniu. Neonowe farbki ze względu na swoją specyfikę mogą być mniej odporne na działanie światła, dlatego do zabezpieczenia stylizacji należy użyć Top Coat’u