oneairprofessional

Odpowiednie przygotowanie do posługiwania się aerografem

werwer scaled
1pjpg

Odpowiednie przygotowanie do posługiwania się  aerografem należy rozpocząć od zestawu do malowania

1. Kompresor + pistolet ( w zależności czy jesteś osobą zupełnie początkującą polecamy pistolet z dyszą 03 mm, jeśli miałaś już możliwości pracy aerografem i szło Ci całkiem nieźle – polecamy pistolet z dyszą 02 mm.) Oczywiście dobrze jest mieć również dwa pistolety, gdyż 03 mm jest pistoletem typowo do tworzenia ombre, boomera i wszystkich większych wzorów na paznokciach, 02 mm – nim tworzysz mniejsze, delikatniejsze wzory, kąty i wszystkie szczegóły na malowanym paznokciu. 

2. Słoik / uchwyt – czyli 2 w 1. Słoik jest bardzo podręczny, służy to oczyszczania pistoletu z farby, oraz jego konstrukcja pozwala nam również aby służył jako stojak do pistoletu. Bardzo bezpieczny, wykonany z grubego szkła. 

10

3. Buteleczka ze słomką – wlewasz do niej płyny, które będą służyły do rozcienczania farb, oraz szybkiego przeczyszczania pistoletu. Idealna do dozowania odpowiedniej ilości płynu! 

gygyggy kopia

4. Szczotki / czyściki – w naszym zestawie są obowiązkowe, nie używamy ich za każdym razem gdy kończyny pracę, natomiast w momencie, gdy zapomniemy wylać farbę z aerografu, bądź po którymś użyciu już tylko i wyłączenie po przeczyszczaniu – należy użyć szczoteczek. Są wykonane z miękkiego włosia, nie rysują pistoletu, wielorazowego użytku. Ich zaletą jest rozmiar, który wyczyści każdy zakamarek aerografu. 

Igła do aerografu

5. Igła – służy jako czyścik do końcówki dyszy aerografu, oraz do podstawy do której przykręcona jest głowica. 

szablon oneairprofessional

6. Szablony – naklejki, z których jesteś w stanie wykonać niepowtarzalne wzory. Należy je przechowywać w odpowiedni sposób, wtedy będą służyły na długi czas, wielką zaletą stencilów jest materiał, z którego je wykonano. Bardzo miękkie i elastyczne, z super mocnym klejem idealnie dopasują się do kształtu paznokcia. 

Zestaw siatek i koroneczek OneAirProfessional

7. Koronki / siateczki – zestaw 10 wzorów różnych tkanin, które umożliwiają wykonanie szybkich i pięknych wzorów. Należy pamiętać aby podczas malowania częściej suszyć paznokieć i tkaninę, gdyż szybciej *piją* farbę. Możemy nimi wykonać wzory typu skóra węża, krokodyla itd. Jedne z najszybszych i najbardziej efektownych wzorów, jakie otrzymasz podczas pracy aerografem. . 

Liście do zdobień

8. Liście – mimo swojego delikatnego wyglądu, są mocne, wielorazowego użytku, podobnie jak koronki należy częściej przesuszać podczas pracy. Ich zadaniem jest odbicie pięknych, realnych motywów liści. 

Tych osiem punktów jest niezbędnych do prawidłowej, wydajnej i szybkiej pracy aergrafem.