oneairprofessional

Poznaj bogatą ofertę OneAir Professional

Zestaw farbek oneairprofessional

Poznaj bogatą ofertę OneAir Professional

OneAir Professional to marka specjalizująca się w tworzeniu produktów, dedykowanych pracy z aerografem. Niezwykle szeroka gama obejmuje aż 77 kolorów, które zebrane są w sześciu tematycznych paletach: 20 odcieni podstawowych, 16 nude, 5 kameleonów, 10 neonowych, 14 perłowych i 12 cukierkowych (candy). Tak bogata oferta pozwala na łączenie ze sobą różnych farbek i tworzenie unikatowych stylizacji. 

Jako oficjalny dystrybutor OneAir Professional w Polsce, posiadamy pełną ofertę certyfikowanych produktów. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i jakość farbek, dlatego wszystkie sprzedawane przez nas produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i nie są szkodliwe ani dla skóry, ani dla płytki paznokcia. 

Nowy, ulepszony skład

Ulepszona formuła farbek OneAir Professional wzbogacona jest w dodatki, które sprawiają, że produkt lepiej przylega do płytki paznokcia. Dzięki temu jest trwalszy i bardziej odporny na odpryski czy uszkodzenia. Poprawne przygotowanie paznokcia i nałożenie farbek to gwarancja długotrwałego efektu, który utrzymuje się aż do usunięcia stylizacji. 

Wygoda i uniwersalność

Farbki od OneAir Professional nie potrzebują dodatkowych specjalnych topów i baz. Mogą być stosowane na produktach, które lubisz i już posiadasz w swoim asortymencie. Dzięki uniwersalnej formule mogą być stosowane, m.in. na bazie hybrydowej, żelowej czy akrylowej. 

Farbki są gotowe do użycia od razu po otwarciu. Nie ma konieczności rozcieńczania ich w specjalnych płynach czy alkoholu. Gotowa formuła farbek przyspiesza proces pracy oraz eliminuje dodatkowe czynności, a także koszty związane z zakupem rozcieńczalnika. 

Jednak, jeśli wizja stylizacji zakłada potrzebę rozcieńczenia barwnika, nic nie stoi na przeszkodzie – farbki OneAir Professional można rozcieńczać przy pomocy alkoholu etylowego. Odpowiednio przeprowadzony proces nie wpłynie na jakość czy trwałość kreacji. 

Mieszaj, baw się i twórz

Możliwość mieszania różnych kolorów farbek bezpośrednio w aerografie pozwala na stworzenie setek uniwersalnych barw i stylizacji. Proces nie wymaga ani dodatkowych naczyń, ani specjalnych, dedykowanych produktów – wystarczą farbki, które chcesz połączyć i aerograf.

Farbki OneAir Professional szybko schną, dzięki czemu proces tworzenia trwa krócej, a praca jest bardziej wydajna. Ich drobnoziarnista formuła pozwala na użytkowanie z dyszą o dowolnej średnicy. 

Nie bój się pobrudzić

Mankamentem większości produktów do airbrushingu są ograniczenia związane z usuwaniem farbek ze skóry. Formuła OneAir Professional nie wymaga zakupu dodatkowych środków czystości – zabrudzenia można usunąć za pomocą wody, spirytusu lub alkoholu etylowego. Łatwo ścierają się zarówno ze skóry, powierzchni roboczej, jak i z samego aerografu.

Nasza oferta wciąż się rozrasta

Jako firma wychodzimy naprzeciw wymaganiom współpracujących z nami stylistek. Dlatego oferta naszego sklepu wciąż się poszerza. Oprócz farbek do aerografu posiadamy wiele szablonów ze wzorami oraz zeszyty do ich przechowywania. Oferujemy również akcesoria ułatwiające pracę, pęsety, fartuchy, a także igły i szczoteczki do czyszczenia aerografu oraz wiele innych produktów.