Różnorodne szablony wsparciem stylistów

Choć za stylistkami i stylistami stoją ogromne pokłady kreatywności, nawet mistrzowie ręcznych zdobień potrzebują czasami wsparcia. Z pomocą nadciągają szablony do aerografu. 

Szablony, wbrew opiniom, nie są drogą na skróty. Wręcz przeciwnie – dają stylistkom ogromne wsparcie, pozwalając na stworzenie precyzyjnych i identycznych zdobień na każdym paznokciu. Usprawniają również pracę, czyniąc ją szybszą i bardziej efektywną. Szablony to dodatek, z którego mogą korzystać styliści na każdym poziomie umiejętności, a co więcej – ułatwią naukę osobom początkującym, a wprawionym artystom dadzą ogromne pole do aranżacji.

OneAir Professional z myślą o Tobie i… ekologii 

Troska o planetę jest tym, czym powinien się kierować każdy z nas. Niezależnie od miejsca i okoliczności – zarówno w domu, jak i w pracy – warto dbać o stan środowiska. Ekologiczne trendy, które ogarniają coraz to nowsze branże docierają również do salonów kosmetycznych. Ze względów sanitarnych niemożliwe jest wyeliminowanie niektórych jednorazowych produktów, ale szablony wielokrotnego użytku są ekologiczne i doskonale sprawdzają się w pracy.

Szablony wielokrotnego użytku nie są zakupem, lecz inwestycją w airbrushing. Jednorazowy zakup pozwala na korzystanie z ciekawych i pomocnych wzorów przez długi czas – wystarczy dokładnie wyczyścić wzornik po użyciu. Tak przygotowany szablon do aerografii będzie czekał na kolejnych klientów.

Nieszablonowo o szablonach do aerografu 

Zarówno styliści i stylistki, jak i ich klienci, mają bardzo odmienne oczekiwania co do wykonywanego zdobienia. Można by rzec – każdy klient to zupełnie inne zdobienie, dlatego stylistki muszą nadążać za wymaganiami i zmieniającymi się trendami. OneAir Professional wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i oferuje szeroką gamę szablonów do aerografu.

Mnogość pożądanych i popularnych wzorów popycha naszych projektantów do tworzenia coraz to nowych kompozycji. Już teraz w ofercie OneAir znajdują się motywy geometryczne i florystyczne, szablony ze zwierzętami, znakami zodiaku, przedmiotami, a także inne wzory. 

Aby zwiększyć ilość dostępnych aranżacji, szablony mają różną formę: „pozytyw”, „negatyw” oraz jednolite wzory. „Pozytyw” to szablon, w którym najważniejsza jest wewnętrzna część – sam obiekt jest wzorem. Natomiast w przypadku „negatywu” wzór stanowi zewnętrzny kontur szablonu. W ofercie naszego sklepu znajdują się zestawy w rozmiarze M i XL, które różnią się liczbą załączonych szablonów. 

Profesjonalna prezentacja

OneAir Professional tworzy szablony przystosowane do wielokrotnego użytku. Dwustronny zeszyt o wymiarach 12 x 16 cm pozwoli na przechowywanie zarówno nowych, jak i wcześniej używanych szablonów. Wzory zabezpieczone w zeszycie nie są narażone na przypadkowe uszkodzenia, dzięki czemu mogą być dłużej wykorzystywane bez konieczności wymiany.

Dzięki spirali możliwe jest dodawanie kolejnych kartek z szablonami bez konieczności zakupu nowego zeszytu. Zeszyt na spirali jest formą wygodną nie tylko dla stylistek, ale również dla klientów. Umożliwia komfortowe przeglądanie szablonów – bez bałaganu i niesfornych kartek.